Answer:
I think the answer is Four
Step-by-step explanation:
3.9-8= 4,5,6,7
3x + (-2x) would be just subtracting 2x from 3x, so it would be 1x or x. Hope this helped<3
1. 2.00/64=3.125 cents per oz
2. 7.50/256=2.930 cents per oz.
3. The best deal is at the whole sale
Your mom your mom your mom your dad your mom