1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Dominik [7]
3 years ago
12

How do u expand the numbers 612,300

Mathematics
2 answers:
mafiozo [28]3 years ago
6 0
600,000+10,000+2,000+300
krek1111 [17]3 years ago
5 0
600,00+10,000+2,000+300
You might be interested in
Form a polynomial whose real zeros and degree are given.<br> Zeros: – 4, 0, 6;<br> degree: 3
Firdavs [7]

Answer:

?

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
How many one-fifths pieces of pizza are in 5 pizzas
SSSSS [86.1K]
10 1/5 times 5/1 add the zero
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
A bag of 12 ounces of popcorn costs $4.80. What is the unit rate? (in others words what is the cost for one ounce) *​
masha68 [24]

Answer:

0.4

Step-by-step explanation:

$4.80 divided by 12 = 0.4

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
What is equivalent to 4x-2=38
Tom [10]
2x4 is the answer to 4x-2=38
7 0
2 years ago
What is the minimum y-value after which the exponential function will always be greater than the linear function? y = 1 y = 2 y
Alenkinab [10]

From the graph we can see that in the interval [0,1] the value of y is less than 1.

In the interval [1,2] the value of y value is 2 to 4.

In the interval [2,infinity) the graph is going up, and the value of y is greater than or equal to 4.

Therefore, the graph going up after y=4 above the line.

Therefore, the minimum y-value is 4 after which the exponential function will always be greater than the linear function.

8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • When you describe a quantity with more than one familiar unit (such as kilometers or millimeters for a length), how can you deci
    9·2 answers
  • A. Wall paper border costs $12.89 for a 15 feet roll. How many rolls do you need to purchase?
    13·1 answer
  • Karen works for 85 hours throughout a two-week period. She earns $1891.25 throughout this period . How much did Karen earn for e
    11·1 answer
  • Help with math<br> Picture attached
    11·1 answer
  • Write an expression:
    14·2 answers
  • Simplify the expression:<br><br> 3(1 + 5x) =
    9·1 answer
  • Please help me and fast
    7·1 answer
  • Decrease $18 by 40%<br><br> help
    6·2 answers
  • use digits to write a number for the following. : seven tenths . three hundreths, and eight thousandths and then (. )​
    9·1 answer
  • Suppose a balloon is filled with 5000 cm³ of helium. It then loses one fourth of its helium each day. How much helium will be le
    9·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!