Answer:
1 gallon
Step-by-step explanation:
hope this helps
Answer:
x = 37
Joe Mama said to use to pythagorus theorem. Then u can sing super idol
Yes cookies
Are all about the man
Answer:
i think its 225 but i can still be wrong
Answer:
The unit rate is $8.89 /ft².
Step-by-step explanation:
Given:
$160 for 18ft².
So, by dividing with 18
we get
.
Now, round to nearest hundredth for $8.888 is $8.89.
Therefore, the unit rate is $8.89 /ft².