The unit rate is $1.97 per lightbulb. Multiply $1.97 by 7 to get 13.79
(number less tan 10 and more than or equal to 1) times (10^m)
0.00048=4.8 times 10^4
answer si 4.8*10^4
9 ≤ 17 - 4x
9 - 17 ≤ 17 - 17 - 4x
-8/-4 ≤ - 4x/-4
x≤ 2
hope this helps
Answer:
Переходи на сайте irkmix.top и получай много эмоций из Russia
Step-by-step explanation:
Answer:
I can help you with this, i just need the actual questions.
Step-by-step explanation: