Answer:
huh what do you mean
Step-by-step explanation:
im really sorry
The answer is 4733%
I did this by multiplying 47.33 by 100 to convert to percent.
47.33*100=4733%
Answer:
The unit rate is $8.89 /ft².
Step-by-step explanation:
Given:
$160 for 18ft².
So, by dividing with 18
we get
.
Now, round to nearest hundredth for $8.888 is $8.89.
Therefore, the unit rate is $8.89 /ft².
Answer:
-1.5 per month
Step-by-step explanation:
-3 sales/2 months