1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Dmitriy789 [7]
3 years ago
7

Can somebody show me how to divide 45.35 by 10,000.? I know the answer is 0.004535 but, I need to show my work

Mathematics
1 answer:
solmaris [256]3 years ago
3 0
Here you go. Long division.

You might be interested in
Which of the following statements is true for 6.? Question 16 options: A) It's rational because 6. = 68∕33. B) It's irrational b
Gelneren [198K]

Answer:

rational. I can't read the answer choices well.

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Persons younger than 18 years old are not eligible to vote. Let a be age in years.
BaLLatris [955]
D because a has to be younger than 18 and it has to be positive because we are never a negative age. do you understand when i mean?
<span />
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Can someone please tell me whats the best way to do good on a state test
zhenek [66]
Take online tests on what you think you need work on
And also study

3 0
3 years ago
Two cars leave the same parking lot, with one heading north and the other heading'east. After several minutes, the northbound ca
Alika [10]

Answer:

I DONT KNOW DO YOU?

6 0
3 years ago
What are the answer to these 5 questions this worth 20 points btw
Sunny_sXe [5.5K]
1. 900 gallons will be burned in 3 hours.

2. 50 gallons of gasoline weighs 300 pounds.

3. 2,124 = 59 yards

4. The person weighs 48 pounds

5. 12 people = 6 tablespoons
8 0
3 years ago
Other questions:
  • A box of cereal is supposed to weigh 13.8 oz, but it's acceptable for the weight to vary as much as
    9·1 answer
  • $9.60 for 4 pounds as a unit rate
    5·1 answer
  • The average time spent sleeping (in hours) for a group of medical residents at a hospital can be approximated by a normal distri
    15·1 answer
  • What is 4 times the square root of 10 minus the square root of 10
    13·2 answers
  • What is the measure of
    11·1 answer
  • Hose bought 1.5 pounds of apples for $3.60 how much would 3/4 of a pound of apples cost
    7·1 answer
  • Greg stands at a horizontal distance 35 feet from the base of the building. The angle of elevation Craig stands out a horizontal
    10·1 answer
  • The area of a rectangular garden is 48.2 square yards. Determine the length of the lawn, if its width measures 4 yards.
    8·1 answer
  • A 5-kilogram bag of cat food costs $18.90. What is the unit price?<br><br> $<br> per kilogram
    13·2 answers
  • Subtract: 5 – 3.19<br> None of these is correct.<br> 1.81<br> 2.19<br> 3.14
    11·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!