The answer is -5. -5 times 4 is -20, plus 9 is -11. -5 times 2 is -10, -1 is -11. -5 works.
Answer:
6.39
Step-by-step explanation:
divide the total cost by the total amount of the item for the unit price:
38.34/6=6.39
Answer:
8272700
Step-by-step explanation:
Just add two zeros in the end
Answer:
30.23944
Step-by-step explanation: