Answer:
d
Step-by-step explanation:
3*3*3=9 perhaps?? And then it would be in Surface Area??
Answer 6 dollars and 52 cents
Step-by-step explanation: 6 1/4 = (6.25)
40.75/6.25 = 6.52 per unit price
Answer:
1134
Step-by-step explanation:
Answer: T
Step-by-step explanation:
cuz i practice geometry.