1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
ser-zykov [4K]
2 years ago
9

25 over 2 in radical form

Mathematics
1 answer:
denis-greek [22]2 years ago
3 0
12.75 is what I got.
You might be interested in
How many lines of symmetry does this pair of scissors have?
max2010maxim [7]
1 line of symmetry..... your welcome

3 0
2 years ago
Find the mode of the following data set: 1, 2, 1, 2, 1, 2, 1, 2
Allisa [31]
It is both 1 and 2. Both repeat the same amount of times
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
A pack of six cans of coffee cost 12$ . How much would 15 cans of coffee cost
Vera_Pavlovna [14]
$30 because 12/6 = 2 so 15 x 2 = 30
4 0
3 years ago
I need help please on this math
Zigmanuir [339]

Answer:

a

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
IF THIS QUESTION IS EASY MAKE ME BRILLIST WHAT IS 10 X 6 ?
Dmitriy789 [7]

Answer:

its 60

Step-by-step explanation:

please mark brainliest

6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • How many real-number solutions does 4x² + 2x +5=0 have?
    11·1 answer
  • Determine the fraction for 0.54 in simplest form
    9·2 answers
  • On the trip home, the Boden brothers had a 25-meter swimming race at a pool. If Hasson and Michael each swam at a constant rate,
    14·1 answer
  • How do u do these equations?
    12·1 answer
  • Light travels 1.18 x 10^10in. In 1 second. How far will light travel in 1 nanosecond or 1 x 10^-9s
    10·1 answer
  • How do u add and subtract negative fractions?
    8·2 answers
  • In a shipment of shirts to a clothing store, 2/5 of the shirts are blue and 3/10 of the shirts are red. ​If there are 20 shirts
    10·1 answer
  • Are the fractions equivalent?<br> 63/72. 7/9
    15·1 answer
  • The placebo effect occurs when patients improve because they believe they
    15·2 answers
  • A box of tangerines that weighs 5 pounds costs $4.25.<br> What is the cost per pound?
    8·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!