Answer
Basically you need to know how many hours to work then I think it would help your problem.
Step-by-step explanation:
Answer:
$12.42
Step-by-step explanation:
4.6 gallons at 2.70 per gallon.
4.6*2.70= $12.42
I can’t show work but the answer is 3/5
Answer:
27 hope it helps you,.................