1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
LUCKY_DIMON [66]
2 years ago
8

Which function is represented by this graph?

Mathematics
1 answer:
Reika [66]2 years ago
7 0

The answer would be b. THis is becuse the second choice has less than or equal to and just less than signs. This is what is shown on the graph. The open circles are the less than sides, and the closed circles mean less than or equal to. Hope this helps.

You might be interested in
How much more would $5,218.10 earn in 6 years, compounded daily at 3.8%, when compared to the interest on $5,218.10 over 6 years
Maslowich

Answer:Sorry, but I don't know ;(

Step-by-step explanation:

4 0
2 years ago
Y = x + z<br><br> solve for x
stepladder [879]

Answer:

Step-by-step explanation:

X=Y+Z

4 0
2 years ago
It costs $6 for a dozen donuts how much does 1 donut cost
Irina-Kira [14]

Answer:

.50 for one donut

Step-by-step explanation:

do a ratio 6$ for 12 donuts

so for $ for 1 donut

reduce the first equation for a ration of $1 per two donuts

so it be 50 cents

6 0
2 years ago
Read 2 more answers
Blank divided by six equals 14/6
natali 33 [55]

Answer:

14 is blank

Step-by-step explanation:

and its the numerator of the fraction

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
a Baker's going to make 24 blueberry pie she wants to make sure that each by contains 3.5 cups of blueberries how many cups of b
Leokris [45]
She is going to need 84 cups of blueberries. 3.5*24= 84 i believe :)
8 0
3 years ago
Other questions:
  • Resuelvan me estás divisiones porfa:
    12·1 answer
  • Write verbal phrase to algebraic expression. 4 more than the product of 7 and y
    14·1 answer
  • HELP ASAP! Write the ratio of corresponding sides for the similar triangles and reduce the ratio to lowest terms
    15·2 answers
  • What goes next 0.125,0.25,0.375, ,
    7·2 answers
  • A figure skating school offers introductory lessons at $45 per session. There is also a registration fee of $65.
    6·2 answers
  • The school serves tacos every 6th day and cheeseburgers every 8th day. If tacos and cheeseburgers are both on today’s menu, how
    5·2 answers
  • PLEASE HELP ME 20 POINTS FIR THE CORRECT ANSWER
    8·1 answer
  • 27,545 milliliters of gas were added to a car's empty gas tank. If the gas tank's capacity is 56 liters 202 milliliters, how muc
    13·1 answer
  • Find the diameter of the object
    5·1 answer
  • I need help finding the slope and what m=
    13·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!