I got 63,000 because it simplifies to 45*35*4
Answer:
Rs. 250
Step-by-step explanation:
The price of 41 g. apple is Rs 10.25
The price of 1 g. apple is Rs 10.25/41, = Rs 0.25
The price of 1 Kg (1000 g.) is 0.25 x 1000 = Rs 250
7° how do to make an appointment with your braces and you get the one to get the one you want me
Answer:
2944
Step-by-step explanation:
(-22-10)-92
(-32)-92
2944
Hope it is helpful for you please follow me
(2+9)*f
= 11*f
The final answer is 11f~