Answer:
with the special deal each box of granola would cost2.80
Step-by-step explanation:
Answer:
Heyyyyy, use https://www.bartleby.com/ it has helped me out a lot . Its actual tutors/teachers who answer your questions in about 30 minutes !!!!!!!!
Step-by-step explanation:
So there’s 32 in total. Is that what you’re asking?
Answer:
None of the answers are correct, because 12/15=4/5, it's equivalent to 12 divided by 15.
Step-by-step explanation: