1. 15
2.150
Prizes you need 1 for every 10 entrees so the difference is 1prize per 10Entrees
150 entrees is what the graph needs to show and /10= 15
Answer:
The new apartment you are about to sign a one-year lease on is $1,500 per month. The lease
requires you to put up first month's rent and a $750 security deposit to move in. In addition,
12 is the answer your looking for
Answer:
26.88/7 = $3.84 per ounce
Step-by-step explanation: