take a picture of the display counter too
$4.05/1.8 oz= $2.25 per oz
Final answer: $2.25 per oz
Answer:
Step-by-step explanation:
C against x
income against sale of x games
for the first equation, the gradient would be 8 and for the second one the gradient would r with a y intercept at 48000
Answer:
I dont see the file
Step-by-step explanation:
34 books would be the answer.