1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Tasya [4]
3 years ago
14

What do I do????????

Mathematics
1 answer:
klio [65]3 years ago
8 0
The answer is 120 units
You might be interested in
By what scale factor is the larger container increased?<br> A. 2<br> B. 2.75<br> C. 2.25<br> D. 2.5
lys-0071 [83]

Answer:

I think A, but i'm not the smartest

Step-by-step explanation:

4 0
3 years ago
The average marks for 25 students in a mathematics was was 48.
zhuklara [117]

Answer:

132

Step-by-step explanation:

48

+ 84

--------

132

_____

5 0
2 years ago
Find the unit rate.<br> $6.80 for 9 muffins
AysviL [449]

Answer: approx. 75 cents / muffin

Step-by-step explanation: divide 6.8 by 9

5 0
3 years ago
Read 2 more answers
PLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEASE HELP ME I WILL GIVE BRAINLIEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Paha777 [63]

Answer:

i guess A

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
Find the slope of the line containing the points (-1,6) and (2,1).
Kobotan [32]
(x_1;\ y_1);\ (x_2;\ y_2)\\\\m=\frac{y_2-y_1}{x_2-x_2}\\==========================\\\\(-1;\ 6);\ (2;\ 1)\\\\m=\frac{1-6}{2-(-1)}=\frac{-5}{2+1}=\frac{-5}{3}=-1\frac{2}{3}
8 0
3 years ago
Other questions:
  • Two examples that have a gcf of 8
    15·2 answers
  • Please respond quickly
    12·2 answers
  • Tameron is driving 540 miles to college. If he drives at an average rate of 45 miles per hour, how many hours will it take him t
    8·1 answer
  • A store manager ordered 402 baseball caps and 122 ski caps estimate the total number of caps the manager ordered
    6·1 answer
  • Please Please help me with this answer
    12·2 answers
  • PLEASE HELP!! I REALLY NEED IT!!
    5·2 answers
  • What is the solution for the equation: p - 10 = 5
    10·2 answers
  • Evan was broke didn't he got his weekly allowance but because he has a hard time saving money he spent half his weekly allowance
    9·1 answer
  • Please help me im being timed-
    5·2 answers
  • Help with number 3 please
    8·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!