11+10=?????????????????????
Answer:
3.025, 121/40
Step-by-step explanation:
Answer:
Step-by-step explanation:
Can you rephrase the question.
Answer: it goes up like 10,20,30,40
Step-by-step explanation:
Answer:
$3.96
Step-by-step explanation:
If he gave $.88 per each pound he bought all you have to do is multiply $.88 by how many pounds he bought 4.5. $.88x4.5 equals $3.96