$2.88/12=0.24 cents per ounce
Answer:
Is there any more to the problem but BC could be the answer it depends on what your supposed to be looking for
Step-by-step explanation:
Answer:
-4,-8 : 8,8
Step-by-step explanation:
Answer:the answer is 75.36,50.24
Answer:
A
Step-by-step explanation: