Answer:
For
it will be plus or minus 
For
it will be plus or minus 
Step-by-step explanation:
Well for
it will be 5i
Because i = -1
Answer:
24p
Step-by-step explanation:
£1 - £0.52 = £0.48 ← cost of 2 oranges
cost of 1 orange = £0.48 ÷ 2 = £0.24
The answer should be 1.8 or 1 4/5
If this is a T/F question, then your answer is True .-.