Answer:
$
Step-by-step explanation:
÷ =
Hope this helps
$3.2
one roll cost 0.48 ÷ 3 = 0.16
so 20 rolls cost 0.16 x 20 = 3.2
your answer is 12 units
I hope it helps
30,063 Brainest pls I really need it