Answer: -4F and 3
Explanation: combine -F and -3F makes -4F and 14 - 11 = 3
Not sure if it's one of the answer you listed.
The • means multiplication, so it would be
54 times 58, which equals 3,132.
12.60 / 7 = $ 1.80 per bottle
10.98 / 6 = $ 1.83 per bottle
18.10 / 10 = $ 1.81 per bottle
16.38 / 9 = $ 1.82 per bottle
best buy (cheapest) is : $ 12.60 for 7 bottles <==
Pablo spends 15 hours on writing tasks
answer: twice as much=2 times this number
then twice as much= 7.5 times 2
7.5 times 2= 15hrs
Answer:
Hey it’s 283
Step-by-step explanation: