The unit rate in dollars per ounce would be $403.90.
Hope this helps! :D
The answer to question 3 is D. 15(4a+3). And the answer to question 4 is A. 90. Have a great day
Answer:
I can not see please take other picture
Answer:
75
Step-by-step explanation:
the circle is 5; the triangle is 2; and the square is 6