Answer:
I agree with what they said
Step-by-step explanation:
(:
Hey man I’ve never seen nothing like this but I’d you’re doing math on ap classroom , man , GOOD LUCK
Answer:
4 pack priced at £2.04 is the better pack
Step-by-step explanation:
2.04/4=£0.51 per roll
4.68/9=£0.52 per roll
Answer: (3a+b)⋅(9a 2
−3ab+b2 )
Step-by-step explanation:
Answer:
everyone gets 5 pieces and the rest gets thrown out
Step-by-step explanation:
29/5=5.8
but obviously ur not gonna break the candy into .8 so everyone just gets 5 so its even