Answer:
6 yards = 18 feet
16.49/18=$0.92 per fleece
15.40/16=$0.96 per fleece
Crafter's warehouse is better the price is less per feet of fleece
Step-by-step explanation:
Answer:
There is no solution
Step-by-step explanation:
Answer:

Step-by-step explanation:

Answer:
median
Step-by-step explanation: