1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Vadim26 [7]
2 years ago
11

Complete the inequality statement. 13.01 ___ 13.1 1. = 2. > 3.

Mathematics
1 answer:
sweet [91]2 years ago
6 0

13.1 = 13.10

---> 13.1 > 13.01

---> 13.01 < 13.1

The correct answer is <

You might be interested in
How many sales would you make a week? i would make between 3 and 5 sales per week?
svp [43]
You will make 4 sales if you are making a sale between 3 and five because 4 is whats in between 3 and 5. If your are to compute you will make a sale of average 4 because the average of 3 and 4 is 5. Computed as 3+5/2=4.
7 0
2 years ago
A line segment has<br> ____points.<br> Two<br> Zero<br> one<br> three
krok68 [10]

Answer:

zero

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
Find the diameter of a spherical beach ball with a volume of 36n
mestny [16]
6 I don’t know I just needed to answer a question
8 0
3 years ago
Solve for x 2/3=x/4<br><img src="https://tex.z-dn.net/?f=%20%5Cfrac%7B2%7D%7B3%20%20%7D%20%20%3D%20%20%5Cfrac%7Bx%7D%7B4%20%7D%2
balandron [24]
To solve this, you cross multiply, then divide. In this case, we multiply 4 and 2, then divide by 3.

4 x 2 = 8
8 / 3 = 2.66

So, x is 2.66
3 0
2 years ago
Help, please. brainliest.
Studentka2010 [4]

Answer:

y.

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Other questions:
  • How do you write this in numbers<br><br> thirty and fifteen-thousandths
    9·1 answer
  • Am 18-foot piece of cotton cloth cost $15.84. What is the price per unit
    10·1 answer
  • CAN SOMEONE PLEASE SOLVE THIS????????
    15·1 answer
  • Given the point (4,5) and the slope is 6, find y when x=24
    15·2 answers
  • A box has 16 balls, of which 8 are green, 6 are red, and 2 are blue. if you draw 2 balls with replacement, what is the probabili
    9·1 answer
  • Please solve this. I’m dumb, sorry :/
    10·2 answers
  • three students ordered wings that cost $21 and french fries for 6$. If they split the bill equally how much did each student pay
    9·2 answers
  • Students measured their heights. The dot plots display the data.
    5·1 answer
  • HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    14·2 answers
  • Mrs. Morales wrote a test with 16 questions covering spelling and vocabulary. Spelling questions (x) are worth 5 points and voca
    5·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!