Answer:
Step-by-step explanation:
Um... there is no "Lorenzo's scores."
Answer:
see below
Step-by-step explanation:
9 dollars / 33 lbs = .272727 dollars per lb
.39 / 1 lbs = .39 per lb
The large bag is less expensive
5 and 3/4 hours past 11:32 is 5:17 AM.
(24,18)(28,21)
slope(rate of change) = (21 - 18) / (28 - 24) = 3/4 <==