Answer:
42.
Step-by-step explanation:
18/3 = 6 jars per day
6*7=42
Answer:
<h3>A4root13 или С 4root5</h3>
Step-by-step explanation:
Answer:
=20000000 (let me know if it's incorrect)
Step-by-step explanation:
Answer: $0.20
Step-by-step explanation:
There are 16 ounces in 1 pound, so divide $3.20 by 16 to get the price of dollars/ounce
3.20/16 = $0.20/ounce