1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
ser-zykov [4K]
3 years ago
6

PLEASE HELP ILL GIVE BRAINLIEST

Mathematics
1 answer:
Lesechka [4]3 years ago
8 0

Answer:

m,

.......................

how

You might be interested in
Sarah has to travel 60 miles to see her friend. Her dad drives at 30 mph and her uncle drives at 40 mph. How much time does she
REY [17]

Answer:

1h30min

Step-by-step explanation:

5 0
3 years ago
La suma de tres números enteros consecutivos es 156 halla los números
mars1129 [50]
Esta es la respuesta 51+52+53= 156
3 0
2 years ago
Cho hệ đầy đủ ba biến cố {A,B,C} với 2P(A)=P(B)=2P(C). Biết biến cố F thỏa mãn:
ExtremeBDS [4]
267272718;27277282,727272?2727
4 0
2 years ago
The two sets of data below show the number of bubbles blown in fifty trials using two different bubble solutions.
rjkz [21]

Answer:

a

Step-by-step explanation:

4 0
3 years ago
Read 2 more answers
At the bulk food store, Jerry bought 200 g of mixed nuts that cost $2.50. What is the cost of 1 g of nuts? show ur work
Alex Ar [27]

Step-by-step explanation:

200g=$2.50

1g=?

2.50*1=?*200

2.50/200=?

$0.0125

7 0
2 years ago
Other questions:
  • What's the probability a 4 sided dice lands on the same side 10 times?
    12·1 answer
  • Frank's Auto Corner recorded its sales for the second quarter (April, May and June) of 1999. April sales were 89 cars, May sales
    8·1 answer
  • Can you draw a quadrilateral with no parallel lines and at least one right angle
    8·2 answers
  • A fruitstand has 18 red Apple just 40% of the total apples understand how many apples are there in the stand
    12·1 answer
  • 78 = -2(m + 3) + m. 0.6(y + 3) = 4.8
    12·1 answer
  • H(x) = x-11 <br> h ( ) =-5
    14·1 answer
  • Please help me on this will give you brainliest
    11·2 answers
  • Find the measure of c in the figure below using the side lengths given
    6·1 answer
  • 2. I earned $9. I bought 4 candy bars for $0.85 each. How much money do I
    14·2 answers
  • Find the surface area of the pyramid:<br> A. 88 in. <br> B. 118 in.<br> C. 64 in.<br> D. 56 in.
    10·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!