Answer:
s = -77
Step-by-step explanation:
Answer: I think 4.4 and not sure
Step-by-step explanation:
$4.05/1.8 oz= $2.25 per oz
Final answer: $2.25 per oz
Answer:
8.61%
61.29%
14.86%
20%
Step-by-step explanation:
parallel lines or skew lines
- Parallel lines are in Same plane or Coplanar but donot intersect each other.
- Skew lines lie in same plane but don't intersect each other.