Answer:
$1.80 per pound
Step-by-step explanation:
divide the cost by the number of pounds of strawberries to get your answer
Answer:
350 yards
Step-by-step explanation:
-8/-2 = 4
negative divided by a negative is always positive. ;)
Answer:
SO 18²⁴ IS GREATER
Step-by-step explanation:
24×36=864
18²⁴=1.3382588×10³⁰
HOPE IT WILL HELP ^_^