6 erasers cost
$6.60. Which equation would help determine the cost of
3 erasers?
1 answer:
Answer:
the answer is D
Step-by-step explanation:
You might be interested in
I dont know that language
Do 720 divided by 90 and then draw 7 100 base blocks 2 ten blocks and tjen divide 9 10 blocks! hope that helped
386 is the answer.................................