Answer:
9800000
Step-by-step explanation:
I think it’s the last one
<span>300.0109
I hope this helps
300=3 hundreds
.0109= 109 hundredths</span>
To find this answer, we need to multiply 3.57 by 12.

Therefore, 12 planks will cost $42.84.
25 that how much she will need