$7.18 / 2 = $3.59 per pound
.........................................
so 1 lb = $3.59
2 lbs = 2* $3.59 = $7.18
3 lbs = 3 * $3.59 = $10.77....
37 I think I’m not sure just saying a random number don’t trust me I just needed the points
Go to Mathway .com they'll help you out and do it for you
that way you dont have to wait