1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Andrei [34K]
4 years ago
15

Write a mixed number that has a repeating decimal, and write the decimal using 2,3, and 4

Mathematics
1 answer:
nexus9112 [7]4 years ago
8 0
4/3 as decimal is 1.3333 and so on and 2 3 and 4 as a decimal is 2.34

You might be interested in
Evaluate -9-13+2+13 please
PIT_PIT [208]

Answer: that is -7

Step-by-step explanation:

6 0
2 years ago
Read 2 more answers
To find the volume of a rectangular prism you multiply the 3 dimensions, length x width x height. What combination of numbers wi
aleksklad [387]
1, 1 and 17. Since 17 is a prime number, there isn’t exactly numbers that are multiplied by each other that give 17.
8 0
2 years ago
Read 2 more answers
What does j divided by 9 is 5 mean
MAVERICK [17]

Answer:

what number divided by 9 is 5? answer is 45

Step-by-step explanation:

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Can you help me on 16, 17, 18, 19, and 20
snow_tiger [21]

Answer:

16. C        17.A     18.D     19.c

hope this helps

3 0
3 years ago
Read 2 more answers
Question 2
cluponka [151]

Answer:

4:5

Step-by-step explanation:

28:35

28/7:35/7

4:5

hopefully this helps :)

4 0
3 years ago
Other questions:
  • What is the answer to 3/5(x-4)=9
    12·1 answer
  • Find the missing length in the right triangle. If necessary, round to the nearest tenth.
    15·1 answer
  • 0.4 x 1/10 is what ?
    12·2 answers
  • Which table shows a proportional relationship between a and b?
    13·2 answers
  • fills an aquarium to a depth of 3/4 meters in 2 2/5 minutes what is the unit rate in minutes per meter
    9·1 answer
  • The price of 2 tomatoes and 6 bananas is $14. The price of 6 tomatoes and 18 bananas is $42. What is the unit price for tomatoes
    8·1 answer
  • Someone knows how to do this?<br><br> Please, help me!
    5·1 answer
  • Whats the answer to this question
    10·1 answer
  • Evaluate the expression for a = 2, b = 3, and c = 6. <br><br> bc + 4a =
    6·1 answer
  • John is x years old now. five years ago,he was hal as old as he is now.how old is he now?​
    7·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!