1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
tamaranim1 [39]
3 years ago
7

How much will it cost guys

Mathematics
2 answers:
aalyn [17]3 years ago
8 0

Answer:

635 pounds hope you do good :)

Step-by-step explanation:


34kurt3 years ago
6 0

Answer:


Step-by-step explanation:

I would say probably 695E.The reason why I said that answer is because 30*2 equals 60.Then it took a additional 12 minutes and I know that 12*5 equals 60 so I divided 30 by 5.I got 6 and added it to 60 which got me 66.Then I multiplied that by 10.After that I just added the 35 to it.

You might be interested in
Help i only have 1 hour and 18 minutes
Maksim231197 [3]

That's harder than it looks like...

3 0
3 years ago
Standard automobile license plates in a country display 2 numbers, followed by 2 letters, followed by 3 numbers. how many differ
gavmur [86]
The Standard plate combination is 6.
7 0
3 years ago
How do I solve 5 + 6y = 9y + 2 + 3(1 - y)
Stella [2.4K]
Actually you can't solve this. There is no solutions.
3 0
3 years ago
Read 2 more answers
the average person eats 60 hot dogs per year. martha is 67 years old. how many hot dogs would she have eaten during her lifetime
SVEN [57.7K]

4020 hotdogs in her life

8 0
3 years ago
15 1/4 - ? = 12 3/4 plsss help me
wariber [46]
1 and 1/2 is the right one
8 0
2 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • A vendor is using an 8ft by 8ft tent for a craft fair. The legs of the tent are 9ft y’all and the top forms a square pyramid wit
    15·1 answer
  • How much lashonda paid ?
    7·1 answer
  • Can someone check this?
    10·1 answer
  • What is the decimal form of -4 7/8
    6·1 answer
  • 6.73+g−8.46=10.22<br> Solve for G
    15·1 answer
  • A store sells 8-foot boards for $2.40 each. What is the cost per foot?
    6·1 answer
  • I will give BRAINLIEST to the correct answer<br> Find the measure of angle 1
    7·2 answers
  • For what value of m is 56m∙(569)256−7equivalent to 5614?
    13·1 answer
  • How do points of a figure move in a translation
    6·1 answer
  • /////////////////////////////////////////
    7·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!