2 answers:
It depends, how many hours are you working for? Are you going from 12:00 to 12:00 orr? If you reply, i'll comment my answer.
.26*24= $6.24/ day :) hope this helps
You might be interested in
It would 9 : 12 : 24
24 ÷ 8 = 3
4 • 3 = 12
3 • 3 = 9
Answer: The pack of 20.
Step-by-step explanation:
It is because a pack of 20 sells for 2.50 for each pencil, and the pack of 12 sells for 2.51 per pencil, so that means the pack of 20 is cheaper.
Answer:
The words from parsley are PAR, YES, RAP, PAY,and SLAP
The words from pepper are PEEP and that is it
Step-by-step explanation:
If i remember correctly i think you just cross multiply <span />
Answer:
D
Step-by-step explanation:
D because the number of runs is consistent with the number of innings.