Andrea, Justin, and Virginia went to an office supply store. Andrea bought 6 pencils, 7 markers, and 8 erasers. Her total was $1
5.75. Justin spent $16.75 buying 6 pencils, 8 markers, and 5 erasers. Virginia bought 5 pencils, 5 markers, and 7 erasers for $11.75. What is the cost of each item?