1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
harkovskaia [24]
3 years ago
11

Urgent answer would be greatly appreciated. Fractions and dot plots.

Mathematics
1 answer:
igor_vitrenko [27]3 years ago
4 0
Look at the line plot in the attachment

You might be interested in
If im getting 6,500 and 1/3 is taken away. How much do i have in the end
andrew-mc [135]
Take 2/3 * 6500 = 4333.3
8 0
2 years ago
Consider the function represented by the table. For which x is f(x)?=–3 –7 –4 4 5
svp [43]
-7. When you look at the graph it is divided into x and f(x). f(x) is the same as y so the question is basically asking you what is x when y is -3. So you just go to the -3 under f(x) and look over to find that the answer is -7
7 0
3 years ago
Read 2 more answers
Write 2.099 in expanded form using a fraction
Elina [12.6K]
I think the answer is 2099/1000
3 0
3 years ago
Multistep Sandy charges each family that she babysits a flat fee of $10 for the night and an extra $5 per child.kimmi charges $2
Llana [10]
N= night c= child
sandy= $10+$5c
kimmi= $25n
if sandy babysits 3 children for one night they will both be the same price
sandy= $10+5(3)=$25
kimmi= $25
5 0
3 years ago
Read 2 more answers
H(x)=4x-1 <br> g(x)=x^2+3x <br> Find: (h+g) (x)
sashaice [31]
X²+7x-1


.......,......

.
8 0
3 years ago
Read 2 more answers
Other questions:
  • A snow cone holder is a cone with diameter of 3 inches and a height
    7·1 answer
  • Another question... this was all the information I was given and I'm a tad confused as to how to go about solving it... help ple
    7·2 answers
  • Help me please and fast need it done by tonight
    10·1 answer
  • 3 4 ( 1 6 x+16)= 3 7 (4 3 8 x−21)
    15·2 answers
  • Reduce the following algebraic expressions: <br> 9x-(7x-5)-8(6x-2)
    14·1 answer
  • Dylan buys 3.2 pounds of grapes for $2.56. What is the price per pound of the grape.
    5·1 answer
  • What is the angle measure of a each interior angle of a regular decagon
    13·1 answer
  • Please help me !!!!!!! :] v urgent will giv brainiest or whtvr its called
    8·1 answer
  • Eric went for a car rental for the weekend. He can choose one of two plants. The first plant has an initial fee of $44 and cost
    6·1 answer
  • Please Help Me With This Please!​
    12·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!