1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Alika [10]
3 years ago
15

Graph the line for x=-2

Mathematics
1 answer:
Sedaia [141]3 years ago
7 0
Do you have a picture
You might be interested in
Help plsssss!!!!!!!!!!!!!
lapo4ka [179]

Answer:

Percent, Part, whole, I am not sure the rest hope this helped though

Step-by-step explanation:

3 0
2 years ago
Read 2 more answers
Fill in the blank.
Murljashka [212]
Cycle of rotation hope this helps
6 0
3 years ago
Read 2 more answers
Which linear function represents the line given by the point slope equation<br> y + 1 = -3 (x - 5)
Igoryamba

Answer:

Slope=−

2.000

6.000

​

=−3.000

x−intercept=

3

14

​

=4.66667

y−intercept=

1

14

​

=14.00000

Step-by-step explanation:

Please mark brainliest:)

5 0
3 years ago
Is 7n equivalent to 15n-8n
Lemur [1.5K]

Answer:

Yes.

Step-by-step explanation:

Yes. When we simplify 15n-8n, it equals 7n.

5 0
2 years ago
A cylindrical barrel with a radius of 12 feet rests on its round side against a wall. A ladder leans against both the barrel and
frosja888 [35]
The answer is 24 cool
5 0
3 years ago
Other questions:
  • Need help ASAP please thanks.
    8·1 answer
  • At Elisa's printing company, there are two kinds of printing presses: Model A, which can print 70 books/ day, and model B, which
    7·1 answer
  • Help again please Sorry :|
    6·1 answer
  • Find the unit price rounded to the nearest cent: 8.2 lbs for $6.24.
    8·1 answer
  • How many solutions does the following system of equations have?
    14·1 answer
  • GIVING BRAINLIEST TO WHO ANSWERS THIS EASY MATH QUESTION FIRST...
    15·1 answer
  • 3 pounds of gummie bears cost $8.97. <br> What will one pound cost?
    8·1 answer
  • There are 6 blue marbles, 3 red marbles, and 5 yellow marbles in a bag. What is the probability of selecting a blue or red marbl
    14·1 answer
  • A computer company can inspect 12 laptops in 8 hours. what's the ratio
    14·2 answers
  • Pls can u tell me the answer for this and clue: it end with the cm 2 thing
    10·1 answer
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!