Answer:D
Step-by-step explanation:
Sorry Ik it’s to late lol
Answer:
Step-by-step explanation:
Had the answer put don't remember
divide total cost by length:
0.76 / 3ft = 0.2533 cents per foot
rounded to nearest cent = 0.25 cents per foot
Answer: X=34/137 I think
Step-by-step explanation: