1answer.
Ask question
Login Signup
Ask question
All categories
  • English
  • Mathematics
  • Social Studies
  • Business
  • History
  • Health
  • Geography
  • Biology
  • Physics
  • Chemistry
  • Computers and Technology
  • Arts
  • World Languages
  • Spanish
  • French
  • German
  • Advanced Placement (AP)
  • SAT
  • Medicine
  • Law
  • Engineering
Alex17521 [72]
3 years ago
7

The tax owed is SU

Mathematics
1 answer:
dimulka [17.4K]3 years ago
6 0
183848%


Your photomath it gives you step by step
You might be interested in
Graph the line that has a slope of 8 and includes the point (0,2).
Marrrta [24]
Graph the point (0,2). From there go up 8 points and right 1 point. Again, from the point (0,2) go down 8 points and left 1 point. Hope this helps!
4 0
2 years ago
An acute isosceles triangle has an angle of 80° that is located across from the longest side in the
Natali [406]

An

Step-by-step explanation:

8 0
3 years ago
A rectangle has an area of 7/8 square feet. If the rectangle has a width of 3/4 foot, what is the length of the rectangle?
blagie [28]

Answer:

i think its b

Step-by-step explanation:

7 0
3 years ago
Read 2 more answers
A 2-gallon bucket of paint costs $58.00. What is the price per quart? $​
tia_tia [17]

Answer:

7 dollars and 25 cents

Step-by-step explanation:

there is 8 quarts in 2 gallons then divide 58 dollars by 8 and you get 7 dollars 25 cents

5 0
3 years ago
What is the probability that the sum is a common multiple of 2 and 3? Please help me ASAP!
Rus_ich [418]

Answer:

what is the question

Step-by-step explanation:

3 0
3 years ago
Other questions:
  • Can someone help me with number 8 please
    15·1 answer
  • An arrangement of marbles has 12 marbles in the first row and 10 rows in all. In each successive row one marble is added.
    9·1 answer
  • Seven members of a Girl Scout troop report the following individual earnings from their sale of candy: $4, $1, $7, $6, $8, $2, a
    5·1 answer
  • The price of a holiday was decreased by 12% to £600. What was the price before
    9·1 answer
  • Convert 9/25 to a percent
    6·2 answers
  • I need help due tomorrow
    15·1 answer
  • Monique needs to buy a baseball for $20, a soccer ball for $15, and a set of tennis balls for $12.
    14·2 answers
  • ILL GIVE BRAINLIEST TO THE FIRST PERSON TO ANSWER THIS
    5·1 answer
  • Lorenzo reads at a rate of 45 words per minute. If he reads at a constant rate, how many words can he read in 6 minutes?
    5·2 answers
  • If 24 chairs cost a total of $312.00. What is the unit price for each chair?
    7·2 answers
Add answer
Login
Not registered? Fast signup
Signup
Login Signup
Ask question!