Do you have a picture of the graph, I cant help u with out it. :)
Answer:
9383792994
Step-by-step explanation:
I the answer is 9383792994
Answer:
34/4 = 8.5 dollars per hr
12 x 8.5 = 102
Answer: $102
Step-by-step explanation:
First step: find the unit rate (how much she earns per hour )
34/4 = 8.5
Next: Find how much she wants to work for
Then: Create the equation.
12 x 8.5
Last: multiply 12 and 8.5 and you should get your answer of 102 dollars
REMEMBER TO ADD THE DOLLAR SIGN