<h3><u><em>My friends the answer is:</em></u></h3><h3><u><em>If 1 lunch =$2.50
</em></u></h3><h3><u><em>
2 lunches = $5.00 (2.50x2)
</em></u></h3><h3><u><em>
3 lunches =$7.50
</em></u></h3><h3><u><em>
4 lunches =$10.00
</em></u></h3><h3><u><em>
5 lunches= $12.50
</em></u></h3><h3><u><em>
Just add $2.50</em></u></h3>
Is there a picture to go along with this??
Digit in ones place- 8
Digit in tenths place- 2