Answer:
128 ounces???
Step-by-step explanation:
Answer:
The answer is (-3,7/2)
Step-by-step explanation:

I am a math teacher If you need any explanation you can communicate with me on Whats on this number +201557831028
Answer:
top right
Step-by-step explanation:count how mnay it goes back each time
Answer:
$2
Step-by-step explanation:
To get this number you can divide the cost by the amount of bars of soap.
12/6=2
20/10=2
Hope this helps!
Step-by-step explanation:
-3+m/9=10
m/9=10+3
m/9=13
m=13×9
m=117
<u>N</u><u>o</u><u>t</u><u>e</u><u>:</u><u>i</u><u>f</u><u> </u><u>y</u><u>o</u><u>u</u><u> </u><u>n</u><u>e</u><u>e</u><u>d</u><u> </u><u>t</u><u>o</u><u> </u><u>a</u><u>s</u><u>k</u><u> </u><u>a</u><u>n</u><u>y</u><u> </u><u>question</u><u> </u><u>please</u><u> </u><u>let</u><u> </u><u>me</u><u> </u><u>know</u><u>.</u>