Answer:
The difference in cost, in dollars, per ounce between the two boxes of cereal is $0.06.
Step-by-step explanation:
☆Let's solve using proportion.
☆One box:

☆Another box:

☆All we need to do is subtract: 
☆The difference in cost, in dollars, per ounce between the two boxes of cereal is $0.06.
(7+6) + 9. That is the correct answer
She can type 66 words in 1 minute
Answer:
-1, 0, 1, 2,
Step-by-step explanation:
I think this is the answer