The answer is A.
It is a translation 4 units to the right, and such is A.
If you mean in decimal form then it would be 15.65
Answer:
$1.80 per pound
Step-by-step explanation:
divide the cost by the number of pounds of strawberries to get your answer
The correct answer it would be is 2,3,4
Answer:
It is the first answer option.
Step-by-step explanation: