Hello,
Shall we begin?
10.80
+ 4.73
-----------
15.53
<span>Answers: 15.53</span>
Answer:
hey mr dsssssssssssssssssssadsdasdsadsadasdsdsd
Answer:
answer is a. corresponding angles
Answer: Company B (1.80)
Step-by-step explanation:
1.04= 4% Increase
1.80= 80% Increase
Answer:
The unit rate is $8.89 /ft².
Step-by-step explanation:
Given:
$160 for 18ft².
So, by dividing with 18
we get
.
Now, round to nearest hundredth for $8.888 is $8.89.
Therefore, the unit rate is $8.89 /ft².