There’s 12 eggs in a dozen. To find the unit price, just divide $2.40 by 12. This gives you a final answer of 20¢ per egg.
It’s the first one!! :)))
math teacher said its associative
Um, there are no choices, so I'll just tell you were it'd be located
Since 0.2 isn't yet 1, but its value is more than 0, it would be located in the middle of 1 and 0.