Hello!
To find the price of one marker you divide the price paid by the amount of markers bought
6 / 20 = 0.30
A marker cost $0.30
The answer is $0.30
Hope this helps!
I think that is D cus you take 10 off
I think this is the 3 one... can i have brainliest?
Answer:
what do i do i can see the picture but when i click
Step-by-step explanation:
it just showes the graph