24 pencils cost $1.20, how much will one pencil cost?
1 answer:
Answer:
1) $0.05
2) $5.00
Step-by-step explanation:
1)
1.2/24 = 0.05
2)
22.5/4.5 = 5
You might be interested in
Answer:
5 divided by 20= 1/4
Step-by-step explanation:
Answer:
x-2 y-2
Step-by-step explanation:
because i said its true
Answer:
ok
Step-by-step explanation:
Answer:
I think it is c sorry if it's worng
Step-by-step explanation:
Answer:
letter d
................